• 0 352 320 73 74 (9:00 - 18:00)

Hizmetlerimiz


Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır. Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan sorular ve görüşleriniz için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Google Rehber Kayıt Hizmeti

Şirketinizin bir google rehber kaydı olmaması durumunda şirketinizin profesyonel bir şekilde Google rehber kaydını yapmaktayız. Google rehber kaydınızın sertifikalı bir iş ortağı tarafından yapılması durumunda ilk sayfada yerinizi alma olasılığınız oldukça yükselecektir.

Rehber kayıtlarında adınıza açılmış fakat sahipliği bulunmayan kayıtlar için gerekli işlemleri sağlıyoruz.

Google Harita Yorum Hizmeti

Varolan Google rehber kaydınız’ın arama sonuçlarında üst sıralarda görüntülenmesini istemezmisiniz? Google arama sonuçlarına baktığınızda doğal arama sonuçlarının artık açılan ilk sonuç sayfasında görmeniz mümkün olmuyor. Doğal arama sonuçlarını görmek için sayfayı aşağı doğru kaydırmanız gerekiyor.

Google harita sonuçlarının adwords reklamlarının hemen altında yer alması haritaları daha popüler bir hale getirmektedir. Harita sonuçlarında sektörüne göre bazen onlarca, bazen yüzlerce sonuç yer almaktadır.

Bu harita sonuçlarında ilk sayfada yerinizi almak için rehber kaydınızın analizi yapılarak gerekli değişiklikleri ve optimizasyon işlemlerini yaparak gerektiği kadar yorum sağlanmaktadır.

Farklı IP Kullanımı

Tarafımızdan satın alacağınız tüm yorumlar faal olarak kullanılan hesaplar tarafından farklı ip adresleri üzerinden yapılmaktadır. Yapılan yorumlar tamamen doğal olup silinme gibi bir durum asla sözkonusu olmaz.

Özgün Yorumlar

Yorumları dilerseniz kendiniz gönderebilirsiniz dilerseniz yorumlarımız editör ekibimiz tarafından sektörünüze uygun bir şekilde hazırlanabilmektedir.

Analiz

İşletme kaydınıza yorumlar eklenmeden önce rakipleriniz incelenerek sıra ve yorum analizi ücretsiz olarak yapılarak iş akışı projelendrilerek hareket edilir.

Kalıcılık

Tarafımızdan alacağınız yorumların tamamı kalıcı olup bu özelliğimiz bizleri diğer servis sağlayıcılarından ayırmaktadır. Önemli olan ucuz olması değil etkili ve kalıcı olmasıdır.

%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Bizlerden satın alacağınız hangi hizmet olursa olsun %100 müşteri memnuniyetinin yanında hit paketlerimizde 14 gün koşulsuz para iade garantisi vermekteyiz. Para iadesi talepleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Para iadesi yapılan müşterilerin ilerleyen zaman içerisinde tekrar hit talep etmeleri halinde önceki kullanım süresi yeni hit paketinden düşülmektedir.